The Hooligan Factory

The Hooligan Factory

These boys will leave you in stitches! Jun. 13, 2014 UK 90 Min. N/A
Your rating: 0
8.9 8 votes

Video trailer

Synopsis

Deni dëshiron diçka më shumë. Pas përjashtimit nga shkolla ai shkon dhe jeton në gjyshërit e tij. Por kur shtigjet e Denit dhe Deksit takohen ata nisin një udhetim sa te vjeter sa vete huliganizmi.

The Hooligan Factory
The Hooligan Factory
The Hooligan Factory
Original title The Hooligan Factory
IMDb Rating 4.8 1,624 votes
TMDb Rating 5.4 5 votes

Similar titles

Detention (2011)
The Intouchables (2011)
All Ladies Do It
Kung Fu Hustle
Chicago
Jab Harry Met Sejal
3 Idiots
Pixels
The DUFF
Neighbors 2: Sorority Rising
Jumanji: Welcome to the Jungle
Ping Pong Summer