what going on?
Hitman: Agent 47

Hitman: Agent 47

Your Number is Up. Aug. 20, 2015 USA, Germany, UK R
Your rating: 10
7.8 8 votes

Video trailer

Director

Cast

Zachary Quinto isJohn Smith
John Smith
Hannah Ware isKatia van Dees
Katia van Dees
Rolf Kanies isDr. Delriego
Dr. Delriego
Ciarán Hinds isDr. Litvenko
Dr. Litvenko
Mona Pirzad isLitvenko'
Litvenko'
Prince William E. Morris isSurveillance Tech
Surveillance Tech

Synopsis

Një vrasës bashkohet me një grua për ta ndihmuar atë të gjejë babain e saj dhe të zbulojë misteret e prejardhjes së saj.

Hitman: Agent 47
Hitman: Agent 47
Hitman: Agent 47
Hitman: Agent 47
Hitman: Agent 47
Hitman: Agent 47
Hitman: Agent 47
Hitman: Agent 47
Hitman: Agent 47
Original title Hitman: Agent 47
IMDb Rating 5.7 63,399 votes
TMDb Rating 5.5 761 votes

Similar titles

Logan (2017)
Wolf Creek (2005)
Inferno (2016)
Olympus Has Fallen
(+18) Sex Doll
Tai Chi Zero (2012)
Master of the Drunken Fist: Beggar So (2016)
Big Game
Knight and Day
Man Down (2015)
Security
World War Z