what going on?
The Heir Apparent: Largo Winch

The Heir Apparent: Largo Winch

Dec. 17, 2008 France 108 Min.
Your rating: 0
2 1 vote

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Pasi një miliarder i fuqishëm vritet, djali i tij i adoptuar në mënyrë sekrete duhet të provojë që është i duhuri për të trashëguar pasurinë, të gjejë vrasësit e babait dhe t’i pengojë që t’i marrin kompaninë…

The Heir Apparent: Largo Winch
The Heir Apparent: Largo Winch
The Heir Apparent: Largo Winch
The Heir Apparent: Largo Winch
The Heir Apparent: Largo Winch
Original title Largo Winch
IMDb Rating 6.5 11,646 votes
TMDb Rating 6 145 votes

Similar titles

Words and Pictures
2 States
Central Intelligence
Ronal the Barbarian
Aambala (2015)
Prisoners
Hyena Road
Snow White and the Huntsman
Revenge of the Green Dragons
Black Sea
Metro
The Scorpion King 4: Quest for Power