A Haunted House 2

A Haunted House 2

It'll scare the #2 out of you. Apr. 17, 2014 USA 87 Min. R
Your rating: 0
9.4 7 votes

Video trailer

Synopsis

Pasi ka bere procesin e extorcizmit per te larguar djallin nga e dashura etij Malkolmi ja ka nisur nga e para me te dashuren e re dhe dy femijet e saj pasi jan zhvendosur ne shtepine e endrrave Malkolmi fillon te torturohet nga aktivitet paranormale te cuditshme

A Haunted House 2
A Haunted House 2
A Haunted House 2
A Haunted House 2
A Haunted House 2
A Haunted House 2
A Haunted House 2
Original title A Haunted House 2
IMDb Rating 4.7 14,716 votes
TMDb Rating 5.4 241 votes

Similar titles

Wolf Creek 2
Kung Fury
Freak Show
Annabelle
A Street Cat Named Bob (2016)
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid
3 Idiots
Death at a Funeral
Rock Dog
Armour of God
Rules Don’t Apply
Monster Trucks (2016)