what going on?
Hard Target 2

Hard Target 2

It's hunting season again... Sep. 06, 2016 USA R
Your rating: 0
8 9 votes

Video trailer

Director

Roel Reiné
Director

Cast

Scott Adkins isWes Baylor
Wes Baylor
Sean Keenan isTobias Zimling
Tobias Zimling
Peter Hardy isJacob Zimling
Jacob Zimling
Troy Honeysett isJonny Sutherland
Jonny Sutherland

Synopsis

I zënë ngusht, artisti marcial, Ues, nuk mund t’i refuzonte miliona dollarët e ofruara me kusht që të ndeshej në Mejenmar. Kur ai mbërrin në vendin e ndeshjes, mëson se është mashtruar duke u bërë kështu objektivi i gjuetisë njerëzore. I mbetur vetëm me një shishe ujë dhe me një qeskë të mbushur me rubinë, Ues duhet të mposhtë më zgjuarsi grupin e armatosur rëndë që janë paguar për ta vrarë atë. Teksa Ues lufton për jetën e tij në xhungël, vetë gjuetarët shndërrohen në gjah.

Hard Target 2
Hard Target 2
Hard Target 2
Hard Target 2
Hard Target 2
Hard Target 2
Hard Target 2
Hard Target 2
Hard Target 2
Hard Target 2
Original title Hard Target 2
IMDb Rating N/A N/A votes
TMDb Rating 4.9 13 votes

Similar titles

Thumper
V for Vendetta (2005)
I Don’t Feel at Home in This World Anymore
The Last Survivors
Wolf Creek 2
Kung Fu Jungle
The Maze Runner
Hanna (2011)
Mayhem
Sleepless
The Scorpion King 4: Quest for Power
Mechanic: Resurrection (2016)