what going on?
Get the Girl

Get the Girl

Love makes you do crazy things Jan. 27, 2017 USA 87 Min. R
Your rating: 0
6 1 vote

Video trailer

Director

Eric England
Director

Cast

Synopsis

Një djalosh i pasur planifikon një rrëmbim të sajuar të gocës që dashuronte në mënyrë që të bëhej hero dhe të fitonte vëmendjen e saj. Por kur një nga rrëmbyesit e paguar aksidentalisht u vra gjatë sajesës, u detyrua të shpëtonte jetën e saj pa u zbuluar.

Get the Girl
Get the Girl
Get the Girl
Get the Girl
Original title Get the Girl
IMDb Rating 5.3 329 votes
TMDb Rating 4.7 3 votes

Similar titles

Horrible Bosses 2 (2014)
War Dogs
Brick Mansions
Gods of Egypt
The Huntsman: Winter’s War
Dogville (2003)
Hyena
John Wick: Chapter 2
7 Hours to Go
Get the Gringo (2012)
The Mortal Instruments: City of Bones
The Lego Batman Movie