G.I. Joe: Retaliation

G.I. Joe: Retaliation

Mar. 26, 2013 USA 110 Min. PG-13
Your rating: 0
7 5 votes

Video trailer

Director

Jon M. Chu
Director

Cast

Synopsis

Skuadra Gi Joe jo vetem qe po perballet me armikun e tyre te perjetshem “Kobrat” por tashme jane te detyruar te luftojne dhe kunder qeverise amerikane te cilet i kane shpallur si armikun numer 1 te shetit.

G.I. Joe: Retaliation
G.I. Joe: Retaliation
G.I. Joe: Retaliation
G.I. Joe: Retaliation
G.I. Joe: Retaliation
G.I. Joe: Retaliation
G.I. Joe: Retaliation
G.I. Joe: Retaliation
G.I. Joe: Retaliation
G.I. Joe: Retaliation
Original title G.I. Joe: Retaliation
IMDb Rating 5.8 146,825 votes
TMDb Rating 5.4 2559 votes

Similar titles

Rocky Handsome
Max
Against the Wild II: Survive the Serengeti
Avengers Grimm
Monster Trucks (2016)
The Croods
Smurfs: The Lost Village
The Fate of the Furious
Into the Storm
Kung Fury
Fred Claus
Dirty Grandpa