what going on?
Frank & Lola (2016)

Frank & Lola (2016)

Dec. 09, 2016 USA 88 Min. UNRATED
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

Një histori e zezë psikoseksuale, midis Las Vegasit dhe Parisit, për dashurinë, maninë, seksin, tradhtinë, hakmarrjen dhe në fund të fundit, kërkimin e shpengimit.

Frank & Lola (2016)
Frank & Lola (2016)
Frank & Lola (2016)
Frank & Lola (2016)
Original title Frank & Lola
IMDb Rating 6.2 269 votes
TMDb Rating 6.7 3 votes

Similar titles

Dangal (2016)
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
Spoor
Headshot
Blue Valentine
Brotherhood
First Knight
Attila
Dilwale Dulhania Le Jayenge
Legends of the Fall
The Disappointments Room (2016)
This Is Where I Leave You