Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Loading...
click on ad to close
HD 254 Views
For a Few Bullets (2016)

For a Few Bullets (2016)

Jul. 15, 2016 (China) 115 Min. N/A
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Foto

Synopsis

Një mashtrues dhe një agjente e qeverisë Kineze për arsye të ndryshme, përpiqen të shpëtojnë një objekt i cili është pasuri kombëtare nga agjentët japonezë.

Loading...
Titulli origjinal 快手枪手快枪手
IMDb Rating 5.5 27 votes
TMDb Rating 7 1 votes
Open