Fantastic Four

Fantastic Four

Change is coming. Aug. 05, 2015 USA PG-13
Your rating: 0
7.9 7 votes

Video trailer

Director

Josh Trank
Director

Cast

Miles Teller isReed Richards / Mister Fantastic
Reed Richards / Mister Fantastic
Kate Mara isSue Storm / The Invisible Woman
Sue Storm / The Invisible Woman
Michael B. Jordan isJohnny Storm / The Human Torch
Johnny Storm / The Human Torch
Jamie Bell isBen Grimm / The Thing
Ben Grimm / The Thing
Toby Kebbell isVictor Domashev
Victor Domashev
Reg E. Cathey isDr. Franklin Storm
Dr. Franklin Storm
Tim Blake Nelson isHarvey Elder
Harvey Elder
Joshua Montes isQuarterback Speech School Kid
Quarterback Speech School Kid
Owen Judge isYoung Reed
Young Reed

Synopsis

Historia e katër të rinjve që teletransportohen në një univers të rrezikshëm alternativ që ndërthur formën e tyre fizike në një mënyrë tronditëse. Ata duhet të mësojnë që të kontrollojnë aftësitë e tyre të reja dhe të punojnë për të shpëtuar Tokën nga një mik i tyre i vjetër që tashmë është shndërruar në armikune tyre.

Fantastic Four
Fantastic Four
Fantastic Four
Fantastic Four
Fantastic Four
Fantastic Four
Fantastic Four
Fantastic Four
Fantastic Four
Fantastic Four
Original title Fantastic Four
IMDb Rating 4.3 112,036 votes
TMDb Rating 4.4 1458 votes

Similar titles

Cobra
Pete’s Dragon (2016)
Sardaar Gabbar Singh (2016)
King Kong
American Sniper
The Amazing Spider-Man 2
White House Down
X-Men: The Last Stand
Prey
Ghost in the Shell (2017)
Get the Girl
Call of the Wolf