Enemies Closer

Enemies Closer

Keep your Friends Close Dec. 04, 2013 USA, Canada R
Your rating: 0
8.3 4 votes

Video trailer

Synopsis

Në një pyll në kufirin midis Amerikës dhe Kanadasë, dy armiq të betuar duhet të punojnë bashkë për t’i shpëtuar një karteli droge të pamëshirshëm.

Enemies Closer
Enemies Closer
Enemies Closer
Enemies Closer
Enemies Closer
Enemies Closer
Enemies Closer
Enemies Closer
Enemies Closer
Enemies Closer
Original title Enemies Closer
IMDb Rating 5.2 4,234 votes
TMDb Rating 5 35 votes

Similar titles

Tarzan
Pawn Shop Chronicles
Panic Room
Kung Fu Jungle
Assassin’s Creed (2016)
Shut In (2016)
Hierro
The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable
The Girl with All the Gifts (2016)
Batman v Superman: Dawn of Justice
The Disappointments Room (2016)
Jarhead 2: Field of Fire