what going on?
click on ad to close
Endless Love

Endless Love

Say Goodbye to Innocence Feb. 12, 2014 USA PG-13
Your rating: 0
5 7 votes

Video trailer

Director

Shana Feste
Director

Cast

Alex Pettyfer isDavid Axelrod
David Axelrod
Gabriella Wilde isJade Butterfield
Jade Butterfield
Robert Patrick isAnne Butterfield
Anne Butterfield
Rhys Wakefield isAnne Butterfield
Anne Butterfield
Joely Richardson isAnne Butterfield
Anne Butterfield
Bruce Greenwood isHugh Butterfield
Hugh Butterfield

Synopsis

Historia e një vajze të privilegjuar dhe e një djali karizmatik dashuria e të cilëve bëhet më e madhe edhe pse prindërit e tyre kokëfortë mundohen ti

Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Original title Endless Love
IMDb Rating 6.3 31,631 votes
TMDb Rating 6.6 324 votes

Similar titles