what going on?
End of a Gun (2016)

End of a Gun (2016)

Sep. 23, 2016 USA 87 Min. R
Your rating: 0
8 2 votes

Video trailer

Director

Director

Cast

Synopsis

Një roje sigurie i një qendre tregtare dhe ish agjent federal, ndeshet me një njeri të një trafikanti të rëndësishëm droge, pasi shpëton një grua nga rreziku.

End of a Gun (2016)
Original title End of a Gun
IMDb Rating 3.9 253 votes
TMDb Rating 3 1 votes

Similar titles

Kingsglaive: Final Fantasy XV
American Sniper
Anonymous a.k.a Hacker (2016)
Faults
Max Steel (2016)
The Great Wall (2016)
Bad Boys II
Captain America: Civil War
The Legend of Barney Thomson (2015)
Saheb Bibi Golaam (2016)
Ip Man
Hackers