what going on?
Drejt Fundit

Drejt Fundit

Oct. 22, 2015 Albania 122 Min. N/A
Your rating: 10
10 8 votes

Video trailer

Director

Director

Cast

Synopsis

“Drejt Fundit” me regji e skenar të Drilon Hoxhës është realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film

Drejt Fundit
Original title Drejt Fundit
IMDb Rating N/A N/A votes

Similar titles

Kung Fu Hustle
The Prison (2017)
xXx: Return of Xander Cage (2017)
In Secret
Thumper
Sleepless
Anonymous a.k.a Hacker (2016)
Jack Reacher: Never Go Back (2016)
Seven Psychopaths
Inside Out
Trap for Cinderella
Kabali (2016)