Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse

Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse

Feb. 24, 2015 USA PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Synopsis

Kur Garethi aspirohet nga kalorësia shkon në kërkim të një komete të rënë ku thuhet se përmban ar, ai më shumë tronditet kur e gjen dragoin. Pasi dragoi ia shpëton jetën Garethit, të dy lidhen bashkë, dhe duhet të punojnë së bashku për të mposhtur një magjistar të fuqishëm dhe për të ndaluar mbretërimin e tij të terrorit.

Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse
Original title Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse
IMDb Rating 5.1 2,140 votes
TMDb Rating 4.7 49 votes

Similar titles

Baywatch
Mohenjo Daro (2016)
London Has Fallen
Hansel & Gretel: Witch Hunters
X-Men Origins: Wolverine
Zomblies
6 Ways to Sundown
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Exodus: Gods and Kings
Kidnapping Mr. Heineken
Stake Land (2010)
Central Intelligence