what going on?
Defective

Defective

In a perfect society, there's no room for the imperfect. Oct. 17, 2017 Canada 101 min Min. NotRated
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

Në të ardhmen e afërt, një shtet jeton nën mbikëqyrjen e një korporate të ligë, që ushtron grushtin e hekurt mbi njerëzit dhe që ka qëllime të pushtojë planetin. Një ish-ushtarak dhe motra e tij gjenden në mes të një komploti dhe… nuk kanë zgjidhje tjetër përveçse të bëhen pjesë e tij. Por, me çfarë kushti?

Defective
Original title Defective
IMDb Rating 3.8 141 votes
TMDb Rating 3 1 votes

Similar titles

7 Hours to Go
Incarnate (2016)
Salt and Fire
Self/less
Terminator Genisys
Rocky Handsome
The Equalizer
Hitman: Agent 47
Child 44
A Kind of Murder (2016)
Unbreakable
Vengeance: A Love Story