what going on?
Day of the Dead: Bloodline

Day of the Dead: Bloodline

Join the undying war. Jan. 04, 2018 90 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Synopsis

Një grup i vogël i personelit ushtarak dhe disa të mbijetuar banojnë në një bunker nëntokësor ndërsa kërkojnë të gjejnë një kurë në një botë të pushtuar nga zombiet.

Day of the Dead: Bloodline
Day of the Dead: Bloodline
Original title Day of the Dead: Bloodline
TMDb Rating 4.6 21 votes

Similar titles

Armour of God
Skin Trade
Raaz Reboot (2016)
Wolf Warrior 2
From Mexico With Love
Spectral (2016)
American Sniper
Pompeii
xXx: Return of Xander Cage (2017)
Dead Man Down
Enemies Closer
Barely Lethal