Dark Places

Dark Places

In 1985, her entire family was murdered. 30 years later, the truth emerges. Mar. 31, 2015 UK, France, USA R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

28 vite më parë akuzoi të vëllanë për vrasjen e mamasë dhe dy motrave. Asgjë nuk është si ta thonë të tjerët! Libi Dei kërkon të zbulojë të vërtetën e masakrës së familjes së saj dhe nëse ishte treguar e padrejtë me të vëllanë. Me ndihmën e mikut të saj të ri, Lajl, zbulon të vërtetën e hidhur…

Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Dark Places
Original title Dark Places
IMDb Rating 6.2 27,719 votes
TMDb Rating 5.6 289 votes

Similar titles

Freak Show
Boy 7
Dogville (2003)
Vengeance: A Love Story
Hannibal Rising
United 93
Spectral (2016)
Traffic
Trick ‘r Treat (2007)
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid
Exodus: Gods and Kings
The Boy Next Door