Boy 7

Boy 7

Aug. 20, 2015 Germany N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Director

Cast

David Kross isSam (Boy 7)
Sam (Boy 7)
Emilia Schüle isLara (Girl 8)
Lara (Girl 8)
Buddy Ogün isPlattfuß (Boy 55)
Plattfuß (Boy 55)
Ben Münchow isLouis (Boy 6)
Louis (Boy 6)
Nina Petri isRichterin Lang
Richterin Lang
Jörg Hartmann isDirektor Fredersen
Direktor Fredersen

Synopsis

Kur Semi rimerr vetëdijen e tij diku, ai nuk e di si arriti dhe pse ndodhet aty. Ai kërkon vazhdimisht të gjejë se çfarë i ndodhi dhe zbulon se jeta e tij është në rrezik.

Boy 7
Boy 7
Boy 7
Boy 7
Boy 7
Boy 7
Boy 7
Boy 7
Boy 7
Original title Boy 7
IMDb Rating 5.7 396 votes
TMDb Rating 5.5 12 votes

Similar titles

Spoor
Hail, Caesar!
My Cousin Rachel
Star Wars: The Last Jedi
Logan (2017)
The Italian Job (2003)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
Transformers: Age of Extinction
I.D.
Three Steps Above Heaven
Sand Castle
Power Rangers (2017)