what going on?
Born To Race

Born To Race

Only one can win it all. Mar. 19, 2011 United States 99 min Min. PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Director

Cast

Joseph Cross isDanny Krueger
Danny Krueger
John Pyper-Ferguson isFrank Krueger
Frank Krueger
Brando Eaton isJake Kendall
Jake Kendall
Christina Moore isMs. Parker
Ms. Parker
Paul J. Alessi isKendall Mechanic
Kendall Mechanic

Synopsis

I lindur për të garuar është historia e Deni Kruger një djalosh i ri pilot garash me plot probleme, pas një aksidenti ne një gare të jashtëligjshme ai dërgohet të jetojnë me të atin ( ish pilot i Nascar) në një qytet të vogël por dhe në ketë qytet të vogël ai s’mund ë qëndroje larg garave.

Born To Race
Born To Race
Born To Race
Born To Race
Born To Race
Born To Race
Born To Race
Original title Born To Race
IMDb Rating 6.1 5,588 votes
TMDb Rating 5.6 48 votes

Similar titles

Bleeding Steel
Over the Top
Kill Order
Hammer of the Gods
The Brink
The Commuter
Tiger Zinda Hai
Kickboxer: Retaliation
Kick-Ass 2
Black Panther
Defective