Born to Dance

Born to Dance

Sep. 24, 2015 New Zealand N/A
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Synopsis

Nje kercimtar i ri nga Zelanda e Re prish mardhenien me babain dhe miqte e tij per t;iu bashkuar grupit te idhullit te tij. I zhgenjyer nga K-crew ai formon grupin e tij dhe sfidon kampionet ne finale.

Born to Dance
Original title Born to Dance
IMDb Rating 5.6 538 votes
TMDb Rating 8 3 votes

Similar titles

Words and Pictures
A Ghost Story
Rush
A Wish for Christmas
Budhia Singh: Born to Run (2016)
Rise of the Footsoldier 3
Ask Sana Benzer
Fallen
Fuck Up
Locke
Fences
Stoker