what going on?
Bleeding Steel

Bleeding Steel

Dec. 22, 2017 China 109 min Min. 1h49min
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Synopsis

Një agjent i forcave speciale është caktuar për të mbrojtur një shkencëtar dhe krijimin e tij nga një bandë e ligë.

Bleeding Steel
Bleeding Steel
Original title Bleeding Steel
IMDb Rating 5.3 1,073 votes
TMDb Rating 6.6 10 votes

Similar titles

The Clapper
Pottersville
Black Panther
Kara Bela
Tiger Zinda Hai
Kickboxer: Retaliation
Bianca come il latte, rossa come il sangue (2013)
Kick-Ass 2
Born To Race
Defective
A Man Called Ove
The Gateway