Blackhat

Blackhat

We are no longer in control. Jan. 13, 2015 USA R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Michael Mann
Director

Cast

Chris Hemsworth isNicholas Hathaway
Nicholas Hathaway
Leehom Wang isChen Dawai
Chen Dawai
Tang Wei isChen Lien
Chen Lien
Viola Davis isCarol Barrett
Carol Barrett
Holt McCallany isMark Jessup
Mark Jessup
Andy On isAlex Trang
Alex Trang
Ritchie Coster isElias Kassar
Elias Kassar
Christian Borle isJeff Robichaud
Jeff Robichaud
John Ortiz isHenry Pollack
Henry Pollack

Synopsis

Një haker i dënuar arrin një marrëveshje me SHBA-të dhe bashkë me kolegët e tij, një amerikan dhe një kinez, gjurmojnë një haker të rrezikshëm nga Çikago në Los Anxheles, nga Hong Kongu në Xhakartë.

Blackhat
Blackhat
Blackhat
Blackhat
Blackhat
Blackhat
Blackhat
Blackhat
Blackhat
Blackhat
Original title Blackhat
IMDb Rating 5.4 39,358 votes
TMDb Rating 5 552 votes

Similar titles

Taken 3
Hell or High Water (2016)
Bad Santa
Berserk: The Golden Age Arc 2 – The Battle for Doldrey
Railroad Tigers
Child 44
The Accidental Spy (2001)
Stomp the Yard
Blood Circus
Home Alone 4
The Diary of a Teenage Girl
Spud 2: The Madness Continues