what going on?
Black Panther

Black Panther

Long live the king Feb. 13, 2018 United States 134 min Min. PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Synopsis

T’Challa, pas vdekjes të së atit, Mbretit të Wakanda, rikthehet në shtëpi në kombin Afrikan të izoluar dhe të avancuar nga ana teknologjike, për të triumfuar në fron dhe për të marrë me të drejtë vendin e tij si mbret.

Black Panther
Black Panther
Black Panther
Black Panther
Black Panther
Black Panther
Black Panther
Black Panther
Black Panther
Black Panther
Original title Black Panther
IMDb Rating 7.9 119,108 votes
TMDb Rating 7.4 1323 votes

Similar titles

Bleeding Steel
Tiger Zinda Hai
Hammer of the Gods
Kill Order
Kickboxer: Retaliation
Born To Race
Defective
Over the Top
Kick-Ass 2
The Brink
The Commuter