what going on?
click on ad to close
Berserk: The Golden Age Arc 3 – Descent

Berserk: The Golden Age Arc 3 – Descent

Feb. 01, 2013 Japan 110 Min. TV-MA
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Director

Cast

Hiroaki Iwanaga isGuts (voice)
Guts (voice)
Toa Yukinari isCasca (voice)
Casca (voice)
Takahiro Sakurai isGriffith (voice)
Griffith (voice)
Takahiro Fujiwara isPippin (voice)
Pippin (voice)
Minako Kotobuki isRickert (voice)
Rickert (voice)
Rikiya Koyama isAdon Coborlwitz (voice)
Adon Coborlwitz (voice)
Yoshiro Matsumoto isCorkus (voice)
Corkus (voice)
Kenta Miyake isNosferatu Zodd (voice)
Nosferatu Zodd (voice)
Kazuki Yao isGaston (voice)
Gaston (voice)
Yūki Kaji isJudeau (voice)
Judeau (voice)

Synopsis

Ka kaluar një vit që kur Gatsi dhe Grifith ndoqën rrugë të ndara. Banda e Hauksave po thur një mision për të shpëtuar Grifith i cili është i izoluar në burg.

Berserk: The Golden Age Arc 3 – Descent
Berserk: The Golden Age Arc 3 – Descent
Berserk: The Golden Age Arc 3 – Descent
Berserk: The Golden Age Arc 3 – Descent
Berserk: The Golden Age Arc 3 – Descent
Berserk: The Golden Age Arc 3 – Descent
Original title ベルセルク 黄金時代篇III 降臨
IMDb Rating 8.0 3,933 votes
TMDb Rating 7.5 25 votes

Similar titles

The Outsider
Headshot
Batman Forever
Dunkirk
Rambo III
Daybreakers
The Protector
The 9th Life of Louis Drax
For a Few Bullets (2016)
Blood Diamond
Man of Steel
John Wick