Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Loading...
click on ad to close
HD 172 Views
Berserk: The Golden Age Arc 2 – The Battle for Doldrey

Berserk: The Golden Age Arc 2 – The Battle for Doldrey

Jun. 23, 2012 (Japan) 80 Min. TV-MA
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Synopsis

Për tre vite, Gatsi besonte se misioni i tij ishte të përmbushte ëndrrën e Grifith. Por në vend që të konsiderohet miku dhe i besuari i Grifith, ai kupton se në fakt i duhet ta lërë Bandën e Hauksave. Në të njëjtën kohë, është gati për të filluar një betejë e përgjakshme për të marrë kështjellën e Doldrit nga mbretëria e Çuderit. Bandës së Hauksave do t’i duhet të përballojë një ushtri të fuqishme prej 30,000 ushtarësh!

Loading...
Titulli origjinal ベルセルク 黄金時代篇II ドルドレイ攻略
IMDb Rating 7.9 4,594 votes
TMDb Rating 7.2 35 votes
Open