what going on?
Ben-Hur (2016)

Ben-Hur (2016)

First to finish. Last to die. Aug. 17, 2016 USA 125 Min. PG-13
Your rating: 0
8.5 2 votes

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Pa të drejtë, fisniku Xhuda Ben Hër bëhet skllav nga Roma dhe transferohet në det, por pasi shpëton nga vuajtjet e tij, Ben Hër kthehet për të marrë hak ndaj mikut të tij më të mirë Romak, i cili e tradhëtoi…

Ben-Hur (2016)
Ben-Hur (2016)
Ben-Hur (2016)
Ben-Hur (2016)
Ben-Hur (2016)
Ben-Hur (2016)
Ben-Hur (2016)
Original title Ben-Hur
IMDb Rating 5.7 11,000 votes
TMDb Rating 4.9 206 votes

Similar titles

Stomp the Yard
47 Ronin (2013)
War of the Worlds
I Want You
Ae Dil Hai Mushkil
Ghost in the Shell 2: Innocence
Kai Po Che! (2013)
Seoul Station (2016)
Big Hero 6
The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable
G.I. Joe: Retaliation
Goddess Of Love