what going on?
click on ad to close
Being Charlie (2015)

Being Charlie (2015)

May. 06, 2016 USA 97 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

Çarli është një 18 vjeçar i mundimshëm që arratiset nga një qendër rehabilitim, por kur kthehet në shtëpi në Los Anxhelos, prindërit e tij ndërhyjnë dhe e detyrojnë të shkojë në një rehabilitim për të rritur.
Aty, ai takon një vajzë të bukur por të mundimshme, Evën, dhe është i detyruar të luftojë me drogën, dashurinë e paarritshme dhe prindër të përçarë.

Being Charlie (2015)
Original title Being Charlie
IMDb Rating 6.3 973 votes
TMDb Rating 6.5 8 votes

Similar titles

Don’t Think Twice (2016)
Jack Reacher: Never Go Back (2016)
The Villainess
Hours
Friend
Dear Zindagi (2016)
Run All Night
Ghost in the Shell (2017)
The Way Back
Shut In (2016)
Suburra
A Street Cat Named Bob (2016)