what going on?
Battle of the Drones

Battle of the Drones

Man vs Machine Dec. 01, 2017 United States 93 min Min. 1h33min
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Mitch Gould
Director

Cast

Dominique Swain isAlexandra Hayes
Alexandra Hayes
Michael Paré isKarl Kess
Karl Kess
Louis Mandylor isVincent Rekker
Vincent Rekker
Richard Reid isKyle Blackwood (as Richard Reid)
Kyle Blackwood (as Richard Reid)

Synopsis

Një grup mercenarësh të aftë e gjejnë veten të tradhëtuar nga qeveria amerikane dhe janë të detyruar të luftojnë rrugën e tyre nga një ekip i ri dhe vdekjeprurës i njeriut dron.

Battle of the Drones
Original title Battle of the Drones
IMDb Rating 4.7 248 votes
TMDb Rating 6.7 3 votes

Similar titles