Battle of the Damned

Battle of the Damned

He didn't come here to be a hero, but things change. Jul. 25, 2013 USA, Singapore 88 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Cast

Dolph Lundgren isMax Gatling
Max Gatling
Jen Sung isElvis (as Jen Kuo Sung)
Elvis (as Jen Kuo Sung)

Synopsis

Pas një shpërthimi viral vdekjeprurës, ushtari i ushtrisë private, Maks Getling, drejton një grusht të mbijetuarish dhe një bandë rrobotësh fundërrima kundër një ushtrie të infektuarish.

Battle of the Damned
Battle of the Damned
Battle of the Damned
Original title Battle of the Damned
IMDb Rating 4.5 2,938 votes
TMDb Rating 4 25 votes

Similar titles

Viral (2016)
Noah
The Villainess
Big Game
Dudes & Dragons
Trolls (2016)
Barely Lethal
Hunt for the Wilderpeople (2016)
Underdog Kids
The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable
Ronal the Barbarian
The Hollow Point (2016)