what going on?
Barbie: The Princess & The Popstar

Barbie: The Princess & The Popstar

True friends rock in perfect harmony! Sep. 13, 2012 USA 86 Min. N/A
Your rating: 0
9.3 6 votes

Video trailer

Director

Cast

Kelly Sheridan isPrincess Tori (speaking)
Princess Tori (speaking)
Jennifer Waris isPrincess Tori (singing)
Princess Tori (singing)
Ashleigh Ball isKeira (speaking)
Keira (speaking)
Tiffany Giardina isKeira (singing)
Keira (singing)

Synopsis

Në këtë aventurë muzikore, Barbi si Tori, princesha zemër mirë e Meribellës e cila preferon të këndojë dhe të kërcejë dhe jo të kryejë detyrat e saj mbretërore Për më shum shiko filmin.

Original title Barbie: The Princess & The Popstar
IMDb Rating 5.6 894 votes
TMDb Rating 5.7 26 votes

Similar titles

Legends of the Hidden Temple (2016)
The Croods
Minions
Gnomeo & Juliet
Ronal the Barbarian
Tom and Jerry: Spy Quest
Despicable Me 3
The Last: Naruto the Movie
Batman and Harley Quinn
Monster Trucks (2016)
Tinker Bell and the Pirate Fairy
Love Actually