what going on?
Bad Moms (2016)

Bad Moms (2016)

Party like a mother. Jul. 28, 2016 USA 101 Min. R
Your rating: 1
8.2 14 votes

Video trailer

Synopsis

Kur tre mama të mbingarkuara dhe të nënvlerësuar arrijnë limitin e durimit te tyre, ato heqin dorë nga përgjegjësitë e tyre tradicionale për një harbim të tej zgjatur lirie, qefi dhe vetë-kënaqjeje komike.

Bad Moms (2016)
Bad Moms (2016)
Bad Moms (2016)
Bad Moms (2016)
Bad Moms (2016)
Bad Moms (2016)
Bad Moms (2016)
Bad Moms (2016)
Original title Bad Moms
IMDb Rating 6.6 15,128 votes
TMDb Rating 5.8 238 votes

Similar titles

Zip & Zap and the Captain’s Island (2016)
Tom and Jerry: Spy Quest
Big Hero 6
The Disaster Artist
Vampire Academy
Permanent
Waffle Street
St. Vincent
Don Jon
Love Actually
Fading Gigolo
Jatt & Juliet 2