what going on?
Ask Sana Benzer

Ask Sana Benzer

Jan. 22, 2015 Turkey 115 Min.
Your rating: 0
7.8 4 votes

Video trailer

Synopsis

Një vajze e re me një të kaluar me probleme bien në dashuri me një djalë të pashëm, por nuk është çdo gjë që duan ata, dhe që ëndërrojnë.

Ask Sana Benzer
Ask Sana Benzer
Ask Sana Benzer
Original title Aşk Sana Benzer
IMDb Rating 3.7 1,997 votes
TMDb Rating 6.8 6 votes

Similar titles

Need for Speed
The Kings of Summer
Arthur Christmas (2011)
Creed
Kabul Express (2006)
Nëntori i dytë (1982)
Panic Room
Rules Don’t Apply
Kal Ho Naa Ho
Frank & Lola (2016)
Unbroken
Akira (2016)