what going on?
Ask Me Anything

Ask Me Anything

Young. Not so innocent. Apr. 19, 2014 USA 100 Min. NOT RATED
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Cast

Britt Robertson isKatie Kampenfelt
Katie Kampenfelt
Christian Slater isPaul Spooner
Paul Spooner
Justin Long isDan Gallo
Dan Gallo
Andy Buckley isMark Aubichon
Mark Aubichon
Katarina Garcia isMerci Sanchez
Merci Sanchez
Molly Hagan isCaroline Kampenfelt
Caroline Kampenfelt

Synopsis

Keiti Kempenfelt vendos të bëjë një vit pushim para se të filloj shkollën e lartë për të zbuluar se kush është në të vërtetë duke hapur një blog dhe duke publikuar atje çdo sekret të sajin. Me kalimin e kohës Keiti fillon të gjejë disa anë të errëta nga e kaluara e saj.

Ask Me Anything
Ask Me Anything
Ask Me Anything
Ask Me Anything
Original title Ask Me Anything
IMDb Rating 6.0 7,933 votes
TMDb Rating 5.2 87 votes

Similar titles

The Whole Truth (2016)
Another You
Armour of God II: Operation Condor
The Hollow Point (2016)
Phantom Detective (2016)
Easy Money II
The Handmaiden
Malcolm X
Ghost in the Shell 2: Innocence
I, Frankenstein
Mission: Impossible III (2006)
Arthur Christmas (2011)