what going on?
click on ad to close
Another 9 1/2 Weeks (1997)

Another 9 1/2 Weeks (1997)

On the trail of an old love, he found a dangerous new obsession. Jun. 12, 1997 France, UK, USA 105 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Cast

Mickey Rourke isJohn Gray
John Gray
Steven Berkoff isVittorio DaSilva
Vittorio DaSilva
Faisal Attia isDrug Dealer #2
Drug Dealer #2
Philippe Beglia isHotel Raphael Doorman
Hotel Raphael Doorman
Christin Amy Artner isKahidijah (as Christine Brandner)
Kahidijah (as Christine Brandner)
Sandra Cervik isHotel Maid
Hotel Maid

Synopsis

Mickey Rourke reprizon rolin e tij si Gjoni misterioz dhe seksi në këtë avull, ankthi të mbushur. Kur John udhëton për në Paris për të marrë pjesë në një shitje art.

Another 9 1/2 Weeks (1997)
Another 9 1/2 Weeks (1997)
Original title Another 9 1/2 Weeks
IMDb Rating 2.7 3,618 votes
TMDb Rating 3.7 8 votes

Similar titles

Southside With You
Spring, Summer, Fall, Winter… and Spring (2003)
Southpaw
Copenhagen
Hellion
The Time Traveler’s Wife
Arthur (2011)
Jab Harry Met Sejal
Pitch Perfect
Hyena
The Way He Looks
Elysium