what going on?
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid

Aug. 25, 2004 USA 97 Min. PG-13
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Director

Cast

Johnny Messner isBill Johnson
Bill Johnson
Matthew Marsden isDr. Jack Byron
Dr. Jack Byron
Nicholas Gonzalez isDr. Ben Douglas
Dr. Ben Douglas
Eugene Byrd isCole Burris
Cole Burris
Morris Chestnut isGordon Mitchell
Gordon Mitchell
Andy Anderson isJohn Livingston
John Livingston
Nicholas Hope isChristian Van Dyke
Christian Van Dyke

Synopsis

Një ekspeditë shkencore vendos për Borneo për të kërkuar një lule të quajtur Orkide gjakut, të cilat mund të japë jetën më të gjatë. Ndërkohë, ata rënë në kundërshtim me gjarpërinjtë dhe të njëri tjetrin.

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid
Original title Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid
IMDb Rating 4.6 22,660 votes
TMDb Rating 5 100 votes

Similar titles

Blood Diamond
Kubo and the Two Strings (2016)
The Girl with All the Gifts (2016)
Berserk: The Golden Age Arc 2 – The Battle for Doldrey
Twelve Monkeys
Ride Along 2
Calculator
Pichaikkaran (2016)
The Huntsman: Winter’s War
Independence Day
Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)
Blade of the Immortal