what going on?
Adore

Adore

Apr. 03, 2013 Australia, France R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

Dy shokë fëmijërie gjithashtu dhe fqinjë do të bien në dashuri më mamatë e tyre respektive. Dy lidhje që rrezikojnë gjithçka në jetët e tyre.

Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Adore
Original title Adore
IMDb Rating 6.2 23,403 votes
TMDb Rating 6.2 165 votes

Similar titles

Arthur Christmas (2011)
London Boulevard (2010)
Trap for Cinderella
The Disappearance of Eleanor Rigby: Her
Lila & Eve
Cinderella Man
Live by Night
The Legend of Barney Thomson (2015)
Agora
Aftermath
Bleed for This (2016)
Gone Girl