what going on?
Addicted

Addicted

Every Woman Needs an Escape Oct. 10, 2014 USA 105 Min. R
Your rating: 0
9.7 3 votes

Video trailer

Director

Cast

Boris Kodjoe isJason Reynard
Jason Reynard
Cameron Mills is10-year-old Zoe
10-year-old Zoe
John Newberg isBalthazar Crayne
Balthazar Crayne
Kat Graham isDiamond
Diamond
Omer Mughal isHandsome Man
Handsome Man

Synopsis

Një biznesmene e suksesshme me një karrierë në ngjitje rrezikon gjithçka kur krijon një lidhje me një piktor të talentuar dhe dalëngadalë duke humbur kontrollin e jetës së saj nga varësia e seksit.

Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Addicted
Original title Addicted
IMDb Rating 5.2 6,013 votes
TMDb Rating 5.2 43 votes

Similar titles

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid
Buried
Boy Missing
At the End of the Tunnel
Seed 2: The New Breed (2014)
Ae Dil Hai Mushkil
All Ladies Do It
The Shawshank Redemption
Seoul Station (2016)
Unknown Caller
Transformers: The Last Knight
4 Minute Mile