Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Loading...
click on ad to close
HD 171 Views
A Walk Among the Tombstones

A Walk Among the Tombstones

Some people are afraid of all the wrong things Sep. 18, 2014 (USA) 113 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Director

Scott Frank
Director

Cast

Liam Neeson isMatthew Scudder
Matthew Scudder
Dan Stevens isKenny Kristo
Kenny Kristo
Boyd Holbrook isPeter Kristo
Peter Kristo
Razane Jammal isCarrie Kristo
Carrie Kristo
Sebastian Roché isYuri Landau
Yuri Landau

Synopsis

Hetuesi privat, Methju Skadër, punësohet nga një trafikant droge për të zbuluar se kush e ka rrëmbyer dhe vrarë gruan e tij.

Loading...
Titulli origjinal A Walk Among the Tombstones
IMDb Rating 6.5 88,616 votes
TMDb Rating 6.2 773 votes
Open