what going on?
A Street Cat Named Bob (2016)

A Street Cat Named Bob (2016)

Sometimes it takes nine lives to save one Nov. 04, 2016 UK 103 Min. UNRATED
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Synopsis

Bazuar në librin bestseller në të gjithë botën. Historia se si Xhejms Bouen, një këngëtar rruge dhe një i varur nga droga në përpjekje për ta lënë, i ndryshon jeta kur takon një mace rruge kuqalashe.

A Street Cat Named Bob (2016)
A Street Cat Named Bob (2016)
Original title A Street Cat Named Bob
IMDb Rating 7.3 1,510 votes
TMDb Rating 8.1 30 votes

Similar titles

Run Raja Run (2014)
Rubber (2010)
Max
The Flight Before Christmas
Boy 7
Maleficent
Sherlock: The Abominable Bride
Three Steps Above Heaven
The Interview
Mortdecai
Middle School: The Worst Years of My Life (2016)
Pawn Shop Chronicles