A Single Shot

A Single Shot

One Chance. One Secret. One Mistake Feb. 09, 2013 UK, USA, Canada R
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Synopsis

Vdekja tragjike e një vajze të re fillon një lojë të tensionuar si macja me miun në mes gjuetarit John Moon dhe kriminelve përgjegjës për vrasjen e vajzës.

A Single Shot
A Single Shot
A Single Shot
A Single Shot
A Single Shot
A Single Shot
A Single Shot
A Single Shot
A Single Shot
A Single Shot
Original title A Single Shot
IMDb Rating 5.8 8,507 votes
TMDb Rating 5.5 45 votes

Similar titles

Odd Thomas
Taken 3
Se7en
The Loft
Largo Winch II
10 Years (2011)
Force 2
American Honey (2016)
Vacancy 2: The First Cut
The Whole Truth (2016)
Green Street Hooligans 2
Antigang (2015)