what going on?
10 Years (2011)

10 Years (2011)

Who Got Fat? Who Didn't Change? Who Got Rich? Who Got Hot? Sep. 12, 2011 USA 100 Min. PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Jamie Linden
Director

Cast

Synopsis

Komedia 10 Years ndjek një grup miqsh në natën e ribashkimit të tyre të gjimnazit të cilët, një dekadë më vonë, nuk janë rritur ende tamam. Xhejku, i cili është thellësisht i dashuruar me të dashurën e tij dhe gati ta propozojë për martesë – derisa përballet me dashurinë e tij të gjimnazit për herë të parë pas gjithë atyre viteve. Miku i Xhejkut, Kalli është i martuar me të dashurën e tij që ka qenë nxitëse tifozësh dhe e ka pritur me padurim ribashkimin për t’u kërkuar më në fund falje shokëve të klasës që ngacmonte në gjimnaz.

10 Years (2011)
10 Years (2011)
10 Years (2011)
10 Years (2011)
10 Years (2011)
10 Years (2011)
10 Years (2011)
10 Years (2011)
10 Years (2011)
10 Years (2011)
Original title 10 Years
IMDb Rating 6.1 18,956 votes
TMDb Rating 5.6 97 votes

Similar titles

That’s My Boy (2012)
Think Like a Man Too
Magic Mike XXL
Laid in America
Fallen Stars
The Legend Is Born: Ip Man
Passengers (2016)
Love, Rosie
Asterix: The Land of the Gods
The Revenant
The Disappointments Room (2016)
Collateral Beauty (2016)