10 Cent Pistol

10 Cent Pistol

Never try to outsmart a wiseguy. Jul. 24, 2015 USA UNRATED
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Synopsis

Një histori për dy kriminelë që manovrojnë në punët e pista të LA, në kërkim të pasurisë, dashurisë dhe shpengimit.

10 Cent Pistol
Original title 10 Cent Pistol
IMDb Rating 4.8 294 votes
TMDb Rating 4.1 4 votes

Similar titles

Need for Speed
The Heir Apparent: Largo Winch
District 9
Rise of the Footsoldier 3
Metro
Priest
Annabelle: Creation
Tommy
The 9th Life of Louis Drax
Toro
Lost in the Pacific (2016)
Tokyo Ghoul