Filma

808
John Wick: Chapter 2
0
CAMHD
John Wick: Chapter 2
Vazhdimi i aventurave të ish-vrasësit me pagesë, John Wick.
0 /0
Tinker Bell and the Pirate Fairy
0
Tinker Bell and the Pirate Fairy
Kur Zarina vjedh pluhurin blu te zanave dhe iken nga Lugina e Zanave, Tinker Belli me shoqet e saj bndermarrin nje udhetim per t'i rikthyer pas.
0 /0
People Like Us
0
People Like Us
"Semi eshte nje ndermjetes, i cili merret me shkembime te perbashketa. Papritur ai zbulon se i vdes babai i cili jetonte ne Los Anxhelos. Ai duhet t'i anuloje punet e tij qe te shkoje tek funerali i babait dhe pasi arrin atje ai do te zbuloje shume gjera qe nuk i dinte kohe me pare, madje do te njihet me motren qe ...
0 /0
Boyz n the Hood
0
Boyz n the Hood
Filmi tregon jeten e tre djemve te rinj qe jetonin ne getot e Krenshout ne Los Anxhelos, duke treguar ceshtjet e rraces, marrdheniet, dhunen dhe idete e se ardhmes.
0 /0
Loving
0

Loving

2016
Loving
Historia e Ricard dhe Mildred Loving, cift nder-racor, sfida e arrstimit te te cileve kunder martesave te perziera ne Virxhinia, coi ne nje beteje ligjore qe do te perfundonte ne Gjykaten e Larte.
0 /0
The Last Exorcism Part II
0
The Last Exorcism Part II
Duke vazhduar aty ku filmi i fundit mbaroi, Nel Suitzer gjendet e tmerruar dhe e vetme ne Luizianen rurale. E kthyer ne sigurine relative te Nju Orlinsit, Nela kupton se nuk po arrin te kujtoje pjese te tera te muajve te fundit, pervec faktit se eshte e mbijetuara e fundit nga pjesetaret e familjes se saj. Sapo Nela fillon procesin ...
0 /0
The Voyeur
0
+18HD

The Voyeur

1994
The Voyeur
"FILMI KESHILLOHET PER SHIKUES TE MOSHES MBI 18 VJEC! PERMBAN SKENA EROTIKE TE FORTA! Nje profesor universiteti dyshon se gruaja e tij po e tradhton me babane e tij."
0 /0
The 9th Life of Louis Drax
0
The 9th Life of Louis Drax
Nje psikolog qe fillon te punoje me nje djale te vogel qe ka pesuar nje renie afersisht fatale e gjen veten te mbytur ne nje mister qe teston kufijte e fantazise dhe realitetit.
0 /0
Autopsy
0

Autopsy

2008
Autopsy
Eshte mesi i nates. Po nget makinen ne nje rruge te vetmuar. Papritmas, nga asgjekundi, nje makine tjeter perplaset me ty. Kur zgjohesh ka gjithandej qelqe te thyera, shoket e tu jane te plagosur dhe makina tjeter eshte zhdukur. Je i corientuar dhe ke dhimbje... Por kur shikon dritat blu e te kuqe te ambulances, e di qe ka mberritur ...
0 /0
Dabbe
0

Dabbe

2006
Dabbe
Njerezit ne Amerike kryejne vetevrasje me motive te pashpjegueshme. Nje dite keto ngjarje shfaqen edhe ne Turqi, ku e verteta do te kuptohet...
0 /0
Ritual
0

Ritual

2012
Ritual
Nje burre duhet te shpetoje femijet e tij kur zhduken gjate pushimeve te tyre ne pyll.
0 /0
Lion
0

Lion

2016
Lion
Filmi tregon historine e jashtezakonshme te nje 5 vje‡ari, Saruse, qe perfundon gabimisht ne nje tren dhe humbet ne Kalkute. Jeta e tij ndryshon teresisht kur ai adoptohet nga nje familje australiane, por gjithmone vazhdon te mendoje per mamane, vellain e motren e tij ne Indi. Shume vite me vone, tanime i rritur, nxitet nga miqte dhe e dashura ...
0 /0
Cobra
0

Cobra

1986
Cobra
Nje polic i ashper me krimin duhet te mbroje te vetmen deshmitare te nje vrasje te nje kulti me qellime te medha...
0 /0
Fifty Shades Darker (2017)
8.1
CAMHD
Fifty Shades Darker (2017)
Fifty Shades Darker.Teksa Christian lufton me djajtë brenda tij, Anastasia duhet të përballet me zemërimin dhe lakminë e femrave që kishin vendin e saj më parë.
8.1 /37
Manchester by the Sea (2016)
0
HD
Manchester by the Sea (2016)
Një xhaxha detyrohet të kujdeset për nipin e tij adoleshent pasi atij i vdes i ati.
0 /0
Warrior Savitri
0
HD
Warrior Savitri
Nje adaptim ne kohet moderne te legjendes Savitri nga eposi Indian.
0 /0
Befikre
0
HD

Befikre

 
Befikre
Zhvendosur ne paris, befikre eshte historia e dashurise se njecifti bashkekohor te quajtur Dharam dhe Shyra, dy njerez te rinj te cilet duan ta shijojne jeten ne maksimum.
0 /0
Baar Baar Dekho
4
HD
Baar Baar Dekho
Ne kete film paraqiten uljet dhe ngritjet ne nje lidhje romantike.
4 /3
Aatma
10
HD

Aatma

 
Aatma
Nje mama e vetme lufton me te mbinatyrshmen per te mbajtur vajzen e saj.
10 /1
The Family Fang (2015)
0
HD
The Family Fang (2015)
Vėlla e motėr rikthehen nė shtėpi pėr tė kėrkuar prindėrit e tyre tė famshėm.
0 /0
Open