Featured Movies

Loading..

Movies

1059
Picture of Beauty
3
+18HD

Picture of Beauty

“KUJDES! KY FILM KA PERMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Në një fshat të vogël, një piktor gjen dy ...
American Assassin
6.4
HD

American Assassin

Pas vrasjes së të dashurës së tij në ditën e fejesës, Miç Rap vendos të braktisë gjithçka për t’iu futur rrugës së hakmarrjes.
The Great Gatsby
7.3
HD

The Great Gatsby

Një përshtatje e romanit të autorit F. Scott Fitzgerald, ku Nik Karauej nga Perëndimi i Mesme joshet nga bota luksoze e komshiut të tij, Xhej ...
Kingsman: The Golden Circle
8.4

Kingsman: The Golden Circle

Pasi zyrat e tyre qendrore janë shkatërruar dhe bota po mbahet peng, udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh, në ...
Justice League
10
HD

Justice League

Duke marrë shkas nga rikthimi i besimit të tij tek njerëzimi dhe i frymëzuar nga veprimi egoist i Superman, Bruce Wayne krijon një aleate të re, ...
Thumper
6.0
HD

Thumper

2017

Thumper

Dy adoleshentë, të ardhur nga një lagje e varfër, fillojnë të punojnë për një tregtar droge të rrezikshëm. Ardhja e një vajze të re në qytet dhe ...
Daybreakers
6.5
HD

Daybreakers

Është viti 2019. Një epidemi misterioze ka përfshirë gjithë Tokën, duke e transformuar shumicën e popullsisë së botës në vampira. Njerëzit tani ...
Splice
5.8
HD

Splice

2009

Splice

Super-ylli i inxhinierisë gjenetike Kliv dhe Elsa specializohen në bashkimin e ADN-së së kafshëve të ndryshme për të krijuar hibride të rinj të ...
Tulip Fever
6.2
HD

Tulip Fever

Një artist bie në dashuri me një vajzë të re të sapomartuar, ndërsa punësohet për të pikturuar portretin e saj gjate Manisë së Tulipanëve në ...
Melissa P.
4.7
+18HD

Melissa P.

2005

Melissa P.

Një vajzë adoleshente, që jeton me nënën dhe gjyshen, do të ketë eksperiencat e saj të para seksuale që do lënë shenjë në jetën e saj shoqërore ...
Rise of the Footsoldier 3
5.5
HD

Rise of the Footsoldier 3

Një gangster i pamëshirshëm bie në burg, sepse tradhëtohet. I vendosur, ai përgatitet për ditën e daljes, hakmarrjen ndaj armiqve dhe rifitimin e ...
Mayhem
6.5
HD

Mayhem

2017

Mayhem

Sherifi Den Tashtego dhe një ekip gjuetarësh të specializuar me ndihmën e oficerit Dejvis përpiqen të ndalojnë ngrënien zbavitëse të përbindëshit.
The Villainess
6.7
HD

The Villainess

Një vrasëse e stërvitur lë pas një mal me kufoma në kërkim të hakmarrjes.
Wolf Warrior 2
4.5
HD

Wolf Warrior 2

Kur mercenarët sadistë shënjestrojnë civilët, Leng Feng detyrohet t’i kthehet detyrës së tij, në mënyrë që të shpëtojë jetët e kërcënuara të tyre.
Baby Driver
10
HD

Baby Driver

Një shofer i ri makinash merr pjesë në një grabitje që nuk mund të jetë e suksesshme.
Blade of the Immortal
7.1
HD

Blade of the Immortal

Manxhi një samurai shumë i aftë, dënohet me mallkimin e përjetësisë pas një beteje legjendare. I ndjekur nga vrasja brutale e motrës, Manxhi e ...
Master of the Drunken Fist: Beggar So (2016)
4.6
HD

Master of the Drunken Fist: Beggar So (2016)

Për shkak të një komploti, i pasuri So Chan humbet gjithçka por shpëtohet nga Sekti i Lypësve. Ai mëson artin marcial shekullor – Grushti i ...
Thor: Ragnarok
8.6
CAM

Thor: Ragnarok

Thor eshte i burgosur ne anen tjeter te universit dhe e gjen veten ne gare me kohen per tu kthyer ne Asgard per te ndaluar Ragnarok, shkaterrimin ...
The Day After Tomorrow
10
HD

The Day After Tomorrow

Ç’do të bënim nëse ishim në pragun e një Epoke të re Akullnajave? Kjo është pyetja që nuk e lë të qetë dhe klimatologun Xhak Holl. Hetimet e ...