Sharad Kelkar

Rocky Handsome
10
HD
Rocky Handsome
Kur një mafie droge rrëmben një vajzë 8-vjeçare, Kabir Ahlauati del në një mision për të gjetur rrëmbyesit dhe për ta shpëtuar vajzën nga rreziqet që i kanosen.
10 /1
Hero
9
HD

Hero

2015
Hero
Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje det te madh dashurie qe do te benin gjithcka te perballen me cdogje qe I del para per ate qe duan
9 /3
Sardaar Gabbar Singh (2016)
0
HD
Sardaar Gabbar Singh (2016)
Nje perandori e quajtur Rathan u pushtua pa meshire nga Bhairav Singh.Princesha e kesaj perandorie ishte ne nje situate te pa shprese. Per te kapercyer keto probleme vjen nje polic rebel i qualtur Sarddr Gabbar Singh.
0 /0