Vivan Bhatena

Dangal (2016)
8.7
HD

Dangal (2016)

Historia e vërtetë e ish mundësit Mahavir Singh Phogat dhe ndeshjet e dy bijave të tij drejt lavdisë në sportin e mundjes.
Hero
8
HD

Hero

2015

Hero

Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje det te madh dashurie qe do te benin gjithcka te perballen me cdogje qe I del para per ate qe duan