Tom Hiddleston

Thor: Ragnarok
8.4
CAM

Thor: Ragnarok

Thor eshte i burgosur ne anen tjeter te universit dhe e gjen veten ne gare me kohen per tu kthyer ne Asgard per te ndaluar Ragnarok, shkaterrimin ...
Kong: Skull Island
10
CAM

Kong: Skull Island

Një grup shkencëtarësh eksplorojnë ishullin e humbur të kafkës ku përballen me mbretin Kong.
Tinker Bell and the Pirate Fairy
5.5

Tinker Bell and the Pirate Fairy

Kur Zarina vjedh pluhurin blu te zanave dhe iken nga Lugina e Zanave, Tinker Belli me shoqet e saj bndermarrin nje udhetim per t’i rikthyer pas.
Midnight in Paris
6.3

Midnight in Paris

A romantic comedy about a family traveling to the French capital for business. The party includes a young engaged couple forced to confront the ...
Thor: The Dark World
9.3
HD

Thor: The Dark World

përballur me një armik të cilit nuk mund t’i bëjnë dot ballë as Odini dhe Asgardi, Thori duhet të nisë udhëtimin e tij më të rrezikshëm dhe ...