Radha Mitchell

Sacrifice (2016)
5.2

Sacrifice (2016)

Sakrifica është historia e një mjekeje e cila kalon shumë peripeci më një ishull të largët në brigjet e Skocisë. Legjenda vendase kthehet në realitet.
London Has Fallen
8.8
HD

London Has Fallen

Ne Londer per funeralin e Kryeministrit Mike Banning zbulon nje komplot per te zhdukur te gjithe liderat e botes
Olympus Has Fallen
5.8
HD

Olympus Has Fallen

Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe ...