Nikolaj Coster-Waldau

Game of Thrones
9.3

Game of Thrones

Shtatë familje fisnike luftojnë për kontrollin e tokës mitike të Westeros. Fërkimi midis shtëpive çon në luftë të plotë. Të gjitha keto nderkohe ...
Small Crimes
6.0
HD

Small Crimes

Një polic i korruptuar del nga burgu pas 6 viteve dhe përpiqet të tregojë se ka ndryshuar, por e shkuara e tij do mundohet ta pengojë atë.
Oblivion
7.0
HD

Oblivion

2013

Oblivion

Një veteran i caktuar për të mbledhur burimet e Tokës fillon të dyshojë për atë që di për misionin e tij dhe për veten.
Gods of Egypt
8.7
HD

Gods of Egypt

Një hajdut i zakonshem i bashkohet nje perëndie në udhëtimin e tij nëpër Egjipt
The Other Woman
8.5
HD

The Other Woman

Pasi zbulon se i dashuri i saj është i martuar, Karli takon gruan që ai tradhëton. Dhe kur zbulohet edhe një lidhje tjetër, të treja vajzat ...
Oblivion
10

Oblivion

2013

Oblivion

Jack Harper (Tom Cruise) is one of the last few drone repairmen stationed on Earth. Part of a massive operation to extract vital resources after ...