Nicolas Cage

Looking Glass
4.6
HD

Looking Glass

Një çift, për të hedhur pas humbjen e vajzës, zhvendosen nga qyteti dhe bëhen pronarë të një hoteli në një qytezë të vogël. Pas ardhjes së tyre, ...
Trespass
5.3

Trespass

2011

Trespass

Kajli dhe Sara Miller i kanë të gjitha: një vilë të stërmadhe, makina luksoze dhe potencialin për të patur romancë në marrëdhënien e tyre. Ai ...
Vengeance: A Love Story
10
HD

Vengeance: A Love Story

Vengeance: A Love Story flet për një veteran të luftës së amerikanëve kundër terroristëve i cili kërkon hakmarrje…
Next
10

Next

2007

Next

Las Vegas showroom magician Cris Johnson has a secret which torments him: he can see a few minutes into the future. Sick of the examinations he ...
Dog Eat Dog (2016)
5.7
HD

Dog Eat Dog (2016)

Një skuadër ish të burgosurish punësohen nga një mafioz nga Klivlandi për të rrëmbyer vajzën e një gangsteri rival….
G-Force (2009)
5.1
+18

G-Force (2009)

Forca-G, një komedi aventurë që flet për evolucionin më të fundit të programeve të mbuluara qeveritare në trajnimin e kafshëve për të punuar për ...
The Croods
9.3

The Croods

2013

The Croods

Pasi shpella e tyre shkatërrohet, një familje e shpellave duhet patjetër të udhëton në një botë të panjohur fantastike me ndihmën e një djali shpikës.
Dying of the Light
9
HD

Dying of the Light

Kur një sëmundje shkatërruese kërcënon t’i japë fund karrierës së Evan Leikut në CIA, ai shkon fshehurazi në ndjekje të një terroristi që e ...